موسسه دانش پژوهان
موسسه دانش پژوهان

اهداف و افتخارات

افتخارات دانش پژوهان :

 

تقدیر ریاست محترم دانشگاه پیام نوراستان تهران از موسسه آموزش عالی آزاد دانش‌پژوهان

ریاست محترم دانشگاه پیام نور تهران جناب آقای دکتر غلامرضا خانیکی طی تقدیرنامه‌ای از خدمات کیفی و مطلوب آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد دانش‌پژوهان تقدیر و تشکر نمودند.

ایشان بیان نمودند: بی‌تردید رشد و توسعه کشور گرو توسعه آموزش‌های عالی و مهارتی توسط مجموعه‌های آموزش توانمند می‌باشد که با ارائه خدمات آموزشی کیفی و همه‌جانبه در تربیت نیروهای توانمند برای میهن اسلامی تلاش نمایند.

ریاست دانشگاه تأکید نمودند:در این راستا همراهی واهتمان آن موسسه محترم را طی 2 سال همکاری آموزشی با دانشگاه پیام نور استان تهران در حوزه برگزاری دوره‌های آموزشی آزاد کوتاه مدت و  MBA ,DBA از اسفند 1397 تاکنون در راستای نیل به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای پیشرفت نسل جوان و پویای جامعه را ارج می‌نهیم.

وی در پایان بیان داشت: بدین وسیله مراتب رضایت از حسن همکاری آن موسسه در ارائه خدمات کیفی و مطلوب آموزشی فوق مورد تأیید قرار می‌گیرد و از خدمات آن مجموعه در این زمینه تقدیر و تشکر می‌گردد.

از درگاه ایزد منان در ضل توجهات حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) موفقیت، سعادت روزافزون مسألت می‌نمایم.

دوره‌های آموزشی دانش‌پژوهان باهدف :

  • کمک به ارتقای سطح دانش، فرهنگ و مهارت‌های علاقه‌مندان در جامعه
  • ایجاد زمینه و بستر مناسب برای افزایش دسترسی متقاضیان به آموزش‌های مورد
  • نیاز و تأمین آموزش برای تمامی اقشار کم‌درآمد ، متوسط و بالای جامعه در هر منطقه جغرافیایی
  • تعمیم و توسعه آموزش‌های کاربردی و تخصصی در رشته‌های مختلف
  • فراهم نمودن زمینه مناسب برای بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های آموزشی بدون نیاز به تردد به دانشگاه
  • نوآوری در حیطه آموزش از راه دور و ذخیره زمان‌های هدررفته ناشی از حضور فیزیکی در کلاس‌ها برای تحقق پیشرفت‌های شخصی و اجتماعی - ملی

دوره‌های دانش‌پژوهان ، دوره‌های آموزشی غیررسمی و بالاتر از سطح دیپلم متوسطه نظام قدیم یا پیش‌دانشگاهی است که در قالب آموزش‌های عمومی، دانش‌افزایی و تکمیلی و بر اساس نیازهای آموزشی سراسر کشور اجرا می‌شود.

 

دوره‌های آموزشی عمومی(غیرتخصصی) : این دوره‌ها باهدف افزایش فرهنگ عمومی و علایق نسبت به آگاهی‌های عمومی در جامعه ارائه می‌شوند. مخاطبان این دوره‌ها، اقشار مختلف جامعه و علاقه‌مند به فراگیری این آگاهی‌ها هستند.

 

دوره‌های دانش‌افزایی : دوره‌هایی که باهدف افزایش دانش تخصصی برای داوطلبان و گسترش دامنه علم می‌باشند. این دوره‌ها الزاماً به کسب یک مهارت ختم نمی‌شوند.

 

دوره‌های آموزشی بازآموزی یا تکمیلی : دوره‌هایی که باهدف تکمیل و یا به‌روزرسانی دانسته‌های علمی دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف تشکیل می‌شود بدین معنی که دانش‌آموخته قبلاً آن را فراگرفته و به لحاظ گسترش‌یافته‌های علمی جدید در آن حوزه،قلمرو جدیدی پدیدار شده است، لذا بر اساس اصل ضرورت به‌روزرسانی، دانش‌آموخته نیاز به افزایش اندوخته علمی خود در آن حوزه را دارد.