موسسه دانش پژوهان
موسسه دانش پژوهان

تاریخچه و مأموریت

تاریخچه :

اطلاعیه اعلام همکاری آموزشی

بدین وسیله به اطلاع عموم جامعه می رساند براساس قرارداد شماره 304-ص از سال 1397 موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان در همکاری دو جانبه ای با دانشگاه پیام نور استان تهران دوره های آموزش مجازی را به صورت مشترک برگزار می نماید.

این دوره ها جهت ارتقاء دانش تخصصی، کاربردی ومهارتی متقاضیان برگزار می گردد.

لذا ازکلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور و سایر مخاطبین واجد شرایط دعوت به عمل می آید دردوره های متنوع آموزشی  که به صورت آموزش مجازی برگزار می گرددثبت نام نمایند، در پایان دوره های مذکور به دانش آموختگان گواهینامه پایان دوره آموزش های آزاد دانشگاه پیام نور اعطا می گردد.

نمونه گواهی پایان دوره :

 

مأموریت :

دانش‌پژوهان ضمن بهره‌گیری از تجارب یک دهه آموزش در راستای اهداف و مأموریت‌های خویش و اجرای آئین‌نامه دوره‌های آموزش آزاد و با الهام از اسناد فرادستی از قبیل نقشه جامع علمی کشور، سند چشم‌انداز بیست‌ساله ،برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اجتماعی،سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، قانون مدیریت خدمات کشوری در کشور ،  به‌منظور توسعه مشارکت در امر آموزش ، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی نمود.

 

مزایای شرکت در دوره‌های دانش‌پژوهان در چیست؟

  نیازی به کلاس رفتن یا حضور فیزیکی در دانشگاه ندارید

  در هر نقطه‌ای از ایران که هستید می‌توانید کیفیت آموزشی مشابهی را تجربه کنید زیرا تبعیضی در انتخاب استاد یا محل یادگیری وجود ندارد .

   از هزینه‌های رفت‌وآمد خلاص می‌شوید و در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید و به‌جای آن زمان‌های خود را به پیشبرد مهارت آموخته‌شده اختصاص می‌دهید .

  استاد را به خانه می‌آورید و از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی دانش‌پژوهان بدون دردسر به‌صورت کاملاً مجازی از آموزش‌های لازم بهره‌مند‌می شوید.

  از آموزش‌های خشک و خسته‌کننده دانشگاهی رها می‌شوید و تجربه یادگیری با ابزارهای تراز اول دنیا را به دست می‌آورید .

  رشته تحصیلی شما محدودیتی در انتخاب دوره‌های دانش‌پژوهان ایجاد نمی‌کند و می‌توانید در هر زمینه‌ای که مایلید بیشتر بدانید و یاد بگیرید ادامه دهید.

  محدودیت سنی در استفاده از دوره‌های دانش‌پژوهان وجود ندارد و تنها کافی است مدرک متوسطه داشته باشید.