موسسه دانش پژوهان
موسسه دانش پژوهان

پکیج جامع حسابداری (صفرتاصد) pnu

پکیج جامع حسابداری (صفرتاصد) pnu
 • ساعت آموزشی: 98 ساعت
 • طول دوره: 228 روز
 • کاربران: + 1000
 • قیمت: 1,900,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

اهمیت یادگیری دوره جامع حسابداری ، چرا به یادگیری حسابداری نیاز دارید؟

حسابداری مهم ‌ترین بخش هر کسب‌ و کار موفق است که تمام سود، زیان، وام ها و بدهی‌ها را ثبت می‌ کند. حسابداری وضعیت یک کسب ‌و کار را در قالب اعداد نشان می ‌دهد، نه کلمات. و این اطلاعات مهم ‌ترین اطلاعاتی هستند که به کمک آنها می شود درک کرد یک کسب ‌و کار چگونه رشد می ‌کند، چگونه پول درمی آورد، سود کارتان به کجا می‌رود، و جریان نقدی آن چگونه است.  اگر اصول اولیه حسابداری را بلد نباشید ، نمی ‌توانید یک کسب ‌و کار را اداره کنید، و یا حتی نمی ‌توانید امید داشته باشید که به رشد کسب ‌و کارتان کمک کنید.

اغلب افرادی که در پست های مهم و بالای شرکت‌ منصوب شده اند، هیچ درک اساسی از حسابداری ندارند. با این حال، این مدیران می خواهند فروش و سود کلی شرکت شان را افزایش ‌دهند. چگونه بدون پشت سر گذراندن آموزش حسابداری این امر ممکن است؟

در ایران، ما با یک دوره اقتصادی جدید رو به رو هستیم که شغل هایی که در آنها نیروی کار وجود دارند ، ناپدید می ‌شوند و مشاغل مدیریتی بهتر جایگزین می ‌شوند. اگر برای شرکتی کار می‌ کنید و در حال حاضر مشغول مدیریت بخشی از آن شرکت هستید، یا اگر قرار است به مقام مدیریت ارتقا پیدا کنید، باید در دوره حسابداری شرکت کنید. علاوه بر این، اگر کارآفرین هستید، یا قصد دارید کسب‌ و کار خود را شروع کنید، باید حداقل، اصول اولیه حسابداری را درک کنید و یا حتی اگر می خواهید وارد بازار کار شوید و شغل مادام العمری پیدا کنید باید دوره جامع حسابداری را پشت سر بگذرانید.

حسابداری و دفترداری از زمانی که انسان‌ها در تجارت با یکدیگر مشغول به کار بوده اند، وجود داشته ‌است. منطقی به نظر می ‌رسد، زیرا اگر ما بخواهیم با یکدیگر در هر نوع روش سازماندهی ‌شده کاری انجام دهیم، به یک سیستم برای پی‌ گیری تمام این تبادلات نیاز داریم. و این همان جایی است که رشته حسابداری ورود می کند. حسابداری دوطرفه در اروپا و در قرون ‌وسطی در تجارت های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گرفته ‌است. خوشبختانه، امروزه ما یک نرم‌ افزار حسابداری دم دست داریم که به ما در مدیریت سوابق مالی خود کمک می‌کند و دیگر نیازی به اتکا به دفترداری دستی وجود ندارد.

  گذراندن دوره حسابداری مناسب چه کسانی است؟

بعض از ما که به عنوان افراد راست مغز به دنیا می ‌آییم در فعالیت‌های خلاق, تخیلی و احساساتی بهتر عمل می ‌کنیم. در کنار این عده ، کسانی هستند که از قسمت چپ مغزشان استفاده می کنند، و این افراد در کار کردن با اعداد, بکارگیری استدلال منطقی و حل تحلیلی مهارت دارند. اگر یک چپ مغز هستید بهتر است حتما دوره حسابداری را پشت سر بگذرانید.

در حالی که سرو کار داشتن با اعداد و توجه زیاد به جزئیات ممکن است برای بیش از 2 میلیون نفر در سراسر دنیا که به عنوان حسابداران، و حسابرسان آموزش دیده اند، راحت باشد، کسی که تجربه مشابهی نداشته باشد، ممکن است نتواند به راحتی با بخش مالی و کار حسابداری کنار بیاید.

اما حقیقت این است که هر کس می ‌تواند دوره جامع حسابداری را پشت سر بگذراند  و مهارتی برای مدیریت جنبه‌ های مالی یک کسب‌ و کار یاد بگیرد. فرقی نمی کند در شرکت بزرگ یا کوچکی مشغول به کار شوید اصول حسابداری همه جا یکسان است بنابراین مهارتی را خواهید اموخت که از آن در هرجایی می توانید استفاده کنید و چه در ایران و چه خارج از کشور بازار کار خواهد داشت.

اگر به صورت‌های مالی شرکت خود دسترسی دارید، زمانی صرف کنید تا از آموزش هایی که در دوره جامع حسابداری ما می بینید ،  در صورت های مالی خود استفاده کنید.

  هدف از یادگیری حسابداری

هدف از حسابداری مدیریتی، کمک به مدیران شرکت و سرپرستان در تصمیم ‌گیری مالی است، در حالی که هدف از حسابرسی مالی، فراهم کردن اطلاعات مالی مهم در مورد شرکت شما در خارج از کسب ‌و کار است. برای بسیاری از صاحبین کسب‌ و کار های کوچک، "حسابداری مورد استفاده"، حسابداری مدیریتی است.

در کل، مسئولیت اصلی حسابدار این است که درآمد و بودجه برای یک کسب و کار یا فرد را حساب کند. در حال حاضر حسابداری فراتر از برنامه روزمره نگهداری و گزارش مالی رکوردهای مالی است، حسابداران هم اکنون درگیر فعالیت‌ هایی مانند نظارت بر عملکرد یک پروژه و نظارت بر سلامت مالی کلی شرکت هستند که قبلا در حوزه برنامه‌ ریزی مالی بیشتر دیده می شد.

یک حسابدار آینده نگر باید مهارت‌های لازم برای انتقال یافته ‌ها به مشتریان و مدیران را داشته باشد و باید نسبت به آخرین سیاست ‌های مربوط به رویه‌های حسابداری مالی هوشیار باشد زیرا این قوانین نیز پیوسته تغییر می کنند از این رو دوره حسابداری مالیاتی در پکیج آموزش حسابداری گنجانده شده است.

از طرفی یکی از مهم ترین بخش های حسابداری ، حسابداری برای محاسبه حقوق و دستمزد افراد یک مجموعه است. فرقی نمی کند شرکتی با 200 نفر پرسنل داشته باشید یا یک مغازه با دو نفر نیروی کار ، در هر صورت شما به دوره حسابداری حقوق و دستمزد نیاز پیدا می کنید که در این دوره آموزش حسابداری گنجانده شده است.

حسابرسی چیست و با حسابداری چه فرقی دارد؟

اگر می‌خواهید کسب ‌و کار خود را رشد دهید و  بتوانید آن را اندازه‌ گیری ، پیش‌بینی و حسابرسی کنید، گذراندن دوره حسابداری بسیار مهم است. داشتن یک سیستم پی ‌گیری دارایی‌ها، مسئولیت‌ها و درآمد به شما این امکان را می ‌دهد که براساس عملکرد گذشته و سلامت مالی شرکت خود تصمیمات لازم برای کسب ‌و کار را بگیرید. با یک سیستم حسابداری سازمان ‌یافته، شما نه تنها می توانید داده‌ های مالی شرکت را تجزیه و تحلیل کنید بلکه به رشد و سود آن نیز کمک خواهید کرد.

گذراندن دوره حسابداری به شما کمک می ‌کند تا مشتریان خود را راضی کنید. دانستن اینکه شرکت شما از نظر درآمد و هزینه ‌ها از نظر مالی کجا ایستاده‌ است به شما کمک می‌ کند درک بهتری از آنچه در آینده برای حفظ آن سطح رضایت مشتری و رشد کسب و کارتان به آن نیاز دارید را درک کنید.

دوره حسابداری به شما کمک می‌کند بدانید چه کسی به چه کسی مدیون است، مدیریت سوابق پرداخت، وام و بازپرداخت بهره، جذب سرمایه گذاران بالقوه، حفظ بودجه، و شاید مهم‌تر از همه اینکه شما را از داده‌های مالی که در هنگام پرداخت مالیات شرکتتان نیاز دارید آگاه میکند.

  خبر خوب چیست؟

امروزه در حسابداری، استفاده از تکنولوژی کامپیوتر در انجام محاسبات ، کار حسابداران را راحت کرده است و افراد با هر میزان توانایی و علاقه در کار کردن با اعداد و ارقام دیگر مشکلی با حسابداری ندارند. حسابداری ابتدا در قالب کاغذی شروع شد و همه داده‌ها در یک دفتر کلی ثبت می ‌شدند. کم کم اطلاعات جدید و یا ورودی‌های جدید باید به یک سیستم کامپیوتری اضافه می شدند.

در حالی که بسیاری از روش های اولیه حسابداری هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما دیگر لازم نیست داده ها را دستی حساب کتاب کنید و به جای آن ها بر داده‌های ثبت‌ شده در برنامه ‌های کامپیوتری مناسب تکیه می شود پس از این بابت خیالتان راحت باشد. هر کسی که به شغل حسابداری می پردازد ، با داشتن یک نرم ‌افزار حسابداری خوب، کارش را راحت تر انجام می دهد. از این رو ما آموزش کار با نرم افزار حسابداری پارسیان را در این بسته آموزشی گنجانده ایم تا بهترین دوره حسابداری مجازی در ایران را برای شما فراهم کرده باشیم.

  آینده شغلی رشته حسابداری

این واقعاً به اندازه کسب ‌و کاری که به آن وارد می شوید و میزان رشد شما بستگی دارد. در حالی که یک شرکت دولتی معمولا یک مدیر ارشد مالی ( CFO ) را برای رسیدگی به امور مالی شرکت منصوب می ‌کند، یک شرکت کوچک ‌تر می‌تواند یک حسابدار خارجی را به صورت پاره ‌وقت برای ثبت حساب ها و نگهداری حساب ها، استخدام کند. همچنین ممکن است حسابداری شرکتی توسط حسابدار یا کارمند اداره منابع انسانی انجام شود. اگر کارآفرین هستید مهم است که کارآفرینان به خصوص در روزهای نخست، درک خوبی از امور مالی تجاری و حسابداری داشته باشند و اگر شخصی هستید که به دنبال کار هستید ، مطمئن باشید تسلط به مهارت حسابداری با گذراندن بهترین دوره های حسابداری ، به شما در یافتن یک کار با درآمد مناسب کمک خواهد کرد.

در پکیج پیش رو هر آنچه برای موفقیت شما در رشته ی حسابداری لازم است ، تدارک دیده شده است که به شرح زیر است :

حسابداری کاربردی :

در این دوره از مباحث موجود در کتاب های حسابداری در دانشگاه فاصله می گیرید و کمی با دنیای حسابداری در عمل و در بازار کار مواجه شده و نحوه ی استفاده از دفاتر کل را یاد می گیرید. می توانید حسابهای موجودی کالا را خودتان اصلاح کنید ، در پایان سال مالی حسابها را بسته و حتی مطالبات شرکت را بررسی و از جریان وجوه نقد آن با خبر شوید. در پایان این دوره پروژه های عملی برای کار به شما داده می شود.

حسابداری مالیاتی :

در صورتی که مالک یک کسب و کار باشید یا برای فرد دیگری کار کنید در هر صورت در پایان سال مالی باید گزارش ها و ترازنامه های مالیاتی تان را برای بررسی بیشتر و محاسبه ی میزان مالیات پرداختی بر کسب و کار و دارایی ، به سازمان بازرسی و مالیات کشور تقدیم کنید و یادگیری چنین مهارتی در حسابداری می تواند به عنوان شغل دوم و همیشگی شما برای کارهای پروژه ای و برای کسب و کار خودتان باشد. در این دوره علاوه بر تشخیص افراد و گروه هایی که مشمول مالیات هستند با انواع مالیات بردرآمد و مالیات بر دارایی ها آشنا می شوید. می توانید هزینه های قابل قبول و معافیت های قانونی را در دفاتر قانونی به ثبت رسانده با آیین نامه های تحریر دفاتر قانونی آشنایی پیدا کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

  حسابداری حقوق و دستمزد :

در این دوره با نحوه ی محاسبه ی کسورات قانونی ، ذخیره ی سنوات و عیدی و مرخصی ، مساعده ، وام ، مزایای پایان خدمت ، ماموریت ، تعطیلات ، پرداختی های علی الحساب و ... نیز آشنا می شوید. برای هر کدام از این موارد ثبت سند متفاوتی وجود دارد که شما دقیقا باید بدانید چگونه این اسناد را ثبت کنید.ثبت این اسناد از دیگر چیزهایی است که در دوره ی حسابداری حقوق و دستمزد می آموزید. آشنایی با قوانین تامین اجتماعی و قوانین مالیاتی مربوط به حقوق و دستمزد از دیگر مزایای این دوره است.

حسابداری وجوه نقد :

وجوه نقد یک شرکت بخصوص در اوضاع نابسامان اقتصادی رکود یا تورم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در صورتی که شما به عنوان حسابدار وجوه نقد یا حسابدار حقوق و دستمزد و یا حتی حسابدار کل و یا مدیریت مالی با مدیریت این وجوه و حسابداری آنها آشنایی داشته باشید می توانید ادعا کنید چندین قدم جلوتر هستید و بهای زیادی از طرف کارفرما به تخصص شما داده می‌شود. به همین دلیل در این پکیج جامع شما با حسابداری وجوه نقد نیز آشنا می شوید و به مواردی از جمله برخورد با حساب کسورات ، اضافات ، چک های معوقه ، مغایرت های بانکی ، وجوه بین راهی ، اشتباهات حسابدار حقوق و دستمزد و ... آشنا می شوید و صورت جریانی از وجوه نقد تهیه می کنید.

  اکسل در حسابداری :

در نهایت در قدم آخر شما کاربرد نرم افزار اکسل در حسابداری را خواهید آموخت و می توانید به راحتی برای بسیاری از محاسباتتان فرمول نویسی کرده و از نمودارها برای نمایش نتایج مالی شرکت استفاده کنید.

این پکیج با پشت سرگذاشتن این 5 گام بسیاری از نیازهای شما در یادگیری عملی و کاربردی حسابداری ویژه ی ورود به بازار کار را پوشش داده و می توانید یک صندوق دار ، حسابدار حقوق دستمزد ، حسابدار وجوه نقد ، حسابدار کل ، رئیس حسابداری و یا یک مدیر مالی خوب شوید. همه چیز به عطش شما برای یادگیری بستگی دارد. آتیه فرزندتان را نه با بیمه نامه بلکه با انتخاب یک شغل مناسب برای خودتان تامین کنید!

برنامه ریزی پکیج آموزشی

برنامه ریزی پکیج آموزشی موسسه دانش پژوهان

اکسل در حسابداری

اکسل در حسابداری

20 روز
سر فصل ها
 • مبحث مروری بر نرم افزار اکسل
 • مبحث آشنایی با کاربرد نمودارهای اکسل در حسابداری
 • مبحث نحوه فرمول نویسی در اکسل برای حسابداری
حسابداری مالیاتی

حسابداری مالیاتی

20 روز
سر فصل ها
 • مبحث اشخاص مشمول مالیات
 • مبحث مالیات بر دارایی
 • مبحث مالیات بر درآمد
 • مبحث سازمان تشخیص و مراجع مالیاتـی
 • مبحث قانون مالیات بر ارزش افزوده و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی
حسابداری برای همه (کاربردی)

حسابداری برای همه (کاربردی)

20 روز
سر فصل ها
 • مبحث مروری بر مباحث حسابداری
 • مبحث معادله حسابداری (دارایی ، بدهی ، سرمایه)
 • مبحث دفتر کل
 • مبحث اصلاح حساب موجودی کالا
 • مبحث بستن حسابها در پایان دوره مالی
 • مبحث وجوه نقد
حسابداری وجوه نقد

حسابداری وجوه نقد

20 روز
سر فصل ها
 • مبحث مقدمه
 • مبحث تهیه صورت جریان وجوه نقد
حسابداری حقوق و دستمزد

حسابداری حقوق و دستمزد

20 روز
سر فصل ها
 • مبحث آشنایی با قوانین کار و امور اجتماعی
 • مبحث آشنایی با قوانین تامین اجتماعی
 • مبحث آشنایی با قوانین مالیاتی مربوط به حقوق
موفقیت و ثروت آفرینی

موفقیت و ثروت آفرینی

35 روز استاد احمد حلت
سر فصل ها
 • مبحث مقدمه ای بر توانگری و کارآفرینی
 • مبحث رازهای توانگری
 • مبحث توانگری میتواند متفاوت از کارآفرینی باشد
 • مبحث هوش کارآفرینی در ایران و ویژگی های یک توانگر
 • جهت مطالعه سرفصل های موفقیت و ثروت آفرینی کلیک کنید
پکیج جامع حسابداری (صفرتاصد) pnu

پکیج جامع حسابداری (صفرتاصد) pnu

228 روز استاد احمد حسین زاده
سر فصل ها
 • جهت مشاهده سرفصل های پکیج حسابداری کلیک کنید
 • (دقت کنید بعد از کلیک بر روی آزمون ، قابل برگشت نیست و نمره شما ثبت می شود بنابراین پس از اطمینان و آمادگی کامل کلیک کنید)
 • کلاس آنلاین بهار و تابستان 1400 حسابداری

آنچه دریافت میکنید

آنچه موسسه دانش پژوهان روی این پکیج به شما خواهد داد

اساتید این پکیج

آشنایی بیشتر با سوابق و تحصیلات اساتید پکیج


احمد حسین زاده
مهدی میرزایی

احمد حسین زاده

آشنایی کامل با طراحی و پیاده سازی سیستم های جامع مالی
آشنایی کامل با سیستم بهای تمام شده در شرکتهای بازرگانی ، تولیدی و پیمانکاری
آشنایی با طراحی انواع گزارشات داخلی مورد نیاز مدیریت در تصمیم گیری های اقتصادی
آشنایی با قوانین کار ، بیمه تامین اجتماعی و حسابرسی تامین اجتماعی
آشنایی با امور مالیاتی ، تحریر دفاتر و اظهارنامه و سایر گزارشات مالیاتی

مهدی میرزایی

کارشناسی حسابداری دانشگاه اصفهان در سال 1390 با معدل 18.97 و کسب رتبه اول
کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه اصفهان در سال 1392 با معدل 19.23 و کسب رتبه دوم
دانشجوی دکتری حسابداری دانشگاه اصفهان ( معدل دوره آموزشی 19.38 و کسب رتبه اول). نفر اول امتحان جامع سال 1395